Graphic

Blend : Red Passion

5. února 2008 v 10:48 | Danny
Mám tu blend se Shannen jménem Red Passion. Mě se vůbec nelíbí - je takovej neuplnej... bez nápadu...... fakt se mi vůbec nelíbí - ale když už jsem ho madeinul..... tak ho sem teda dávám :( Je do červeno-purpurova.. nebo spíš růžova. Jsou tam nějaký brushe , razítko, překrývání a text :

Dárečky!!!!!!

24. prosince 2007 v 12:37 | Danny
Takže tu byl Ježíšek!!!!!!Je tu dohromady 6 dárků... z čehož 1 je zvláštní... nebo není zvláštní - spíš vetšina lidí se ptá - Proč tu je? Protože Vánoce - jsou časy i smíření... proto se ptám: Odpustíš mi a příjmeš to na usmířenou?

A ted už dárky!

Martinovi:
blend-for-martin.jpg picture by danielprue

Jenny / Alyssa
-jenny.jpg picture by danielprue

Terezka
alyss-terka.jpg picture by danielprue
Jituška
blend-for-jita.jpg picture by danielprue
Adélka
adik-paige.jpg picture by danielprue
Alysska
alysska.jpg picture by danielprue
a ted ... Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie combs Donoho - Magdě :
magda.jpg picture by danielprue

New graphic!

1. prosince 2007 v 13:29 | Danny
Tak jsem si blendoval...v Ps !! Díky bohu už je zase funkční....A při tý příležitosti jsem přidávám 3 blendy : Jeden se Shann v Charmedkách a druhej a třetí se Shanneninou kamarádkou Lyssou Milano. Všechny jsou do takový divný fialový.... Tak jak se vám líbí? Byly jednoduchý... ale jak stále říkám - v jednoduchosti je krása... newim jestli v blendech... to posudte sami ... Blendy se vám objeví při kliknutí na ,, Celý článek''

Supportek - od mé NEJ Jitušky

17. listopadu 2007 v 16:18
Ano je tu support od naší NEEEEJ friend Jituš - Thanxuju ti !! Je překrásný ...to se to nějakejm blogům závidí , jaký mají super supportky!! Že jo?? A když to někdo umí s graphic, jako Jituš- to se EXTRA závidí.

Support

16. listopadu 2007 v 20:06 | Danny
Jestli nás chcete podpořit...tak soi pls. tpoto dejrte na blog!! je to jen provizorní , až Jituš vytvoří lepší support , tak ho sem dám!! Tenhle je k designu DARK LADY...je taky jako design do černa.....líbí?

Můj blend- Dark Lady

11. listopadu 2007 v 13:37 | Danny
Mám tu blendík z filmu Christmas Caper! Je z nějakých temných fotek, je dělaný v Photofilteru: je tam textura, razítkem spojené obrázky a pár efektíků!! Blend , protože je temný , takový hold mysterious , se jmenuje Dark lady - pro antiangličtináře - Temná žena. Myslím , že to k tomu blendíku docela sedne....a Vám se líbí? Napište komentík! :)
 
 

Reklama