Design

New design The Hunger

27. září 2008 v 13:33 | Danny

Ahojky!! Tak vám dnes přináším new design se jménem The HUNGER ( Touha). Dal mi docela zabrat - je dělaný upe novým stylem, který teď letí, tak doufám, že se vám layout líbí- mě osobně docela jo - je to oproti mé předchozí grafice zase něco jiného - a hlavně, když jsem viděl ten shoot , tak mě prostě dostal :D avatar je mé tvorby, takže taky - pls. nekopčit!!! bo kopčit, ale se zdrojem, joj? :D

( minulý) Design: Soo SEXY :D

18. září 2008 v 8:49 | Danny
Takže. tenhle lay byl takový docela obyčejný, ale zase měl docela pozitivní a nice barvy- to byl asi hlavní účel koruna.....mno...všechny věci k němu byli z bločku Dotie - http://abscission-brine.blog.cz/ - opravdu skvostný bloček...takže to je k layi asi všechno..takže se těšte na new laye :D

OMG:D:D - Danny nezlob se :D

9. července 2008 v 20:06 | Piperuška , Phoebinka & Paiginka
Takže lidi :D,tady Terka-Phoebinka, z charmed-lovely, vytvořila jsem sem nový design, doufám, že se na mě Danny nebude zlobit, páč je takej divnej, ale zas sem mu chtěla za celej náš tym charmed-lovely, udělat radost...:)... mno tak snad už nic víc k tomu vědět nepotřebujete... zatim se mějte,papa;-)

Design: New way

4. července 2008 v 14:50 | Danny
Tak new design :D:D Pročpak se jmenuje New Way? Protože je v new grafickém programu! Tenhle program je skvělej - tohle je mé první dílo v tom :D Tenhle program má třeba Alysska či tak někdo a dělá v tom zázraky - a navíc mě stále neba, jak se Ps vypíná a nefakčí - tohle je spolehlivější- takže, teď se tam naučím pár new metod - u tohoto - jsem si v PF spojil obrázky - ten Shannenčí - vzal si ho do Gimpu, v Gimpu jsem si ho pár efektama podbarvil, pak jsem si v Gimpu udělal kruh. efekt a taky ho podbarvil. Pak jsem to v Pf upravil - hodil jsem tam pár čar, font.... a hurá na blog :D:D:D Jinak máme úža supportek od Jitulinky :D:D: D - báááječnej - hned ho sem dám :D
Name: New Way
Made by: Danny
Made in: PF and Gimp
Colors: violet
From: 3.7.2008

Design: Retro madame

30. června 2008 v 0:48 | Danny
Tak, máme new lay. Mě sem moooc líbil v compu, ale tady - vidíte, jak je nekvalitní -vidíte to???? Mě to upe vyděsilo.. fakt, ať už blog bere png...... páč tohle je děsný. Původně měl být lay v Ps, ale protože zase stávkuje, nešel otevřít ,tak je to v Pf :( Moc děkuju Amber za její návod , jak na dreamy v Pf :)... vypadá pfkově - je pfkovej.. hned, jak budu mít Ps v provozu bude new :) Tenhle přetrpte.
Name: Retro madame
By: Danny
In: Photofiltre
Colors: white and orange

New design Angel of Beauty

1. února 2008 v 20:50 | Danny
Tak je tu new design - Angel of Beauty ( Krásčin anděl) . Je v Ps. Je to takový strange. Já jsem se nejdřív radil s Míšou z charmed.blog.cz ... a ta mi radila červeno-černou.... já to zkusil --....... a výsledek - totální karambol.... tak jsme se radili dál... a pak jsem ani newim jak upatlal toto ....a docko dobrý ne? Je tam použit Kruhovej efekt , kterej jsem si zamiloval na jednom blendu Alyssky a v kombinaci s barevným přechodem a odbarvením - dobrá volba ne? Jinak nemám žádný brushe :( Tak mam krizi... a ted už info o designu:
Name: Angel of Beauty ( Krásčin anděl)
Feat: Shannen Doherty
Made by : FDanny
Colors: white, violet and blue with gray
Made in : Ps 7
Look:

100% nasazení a new design

27. ledna 2008 v 19:01 | Danny
Ahoj! Tak jelikož mi tento blog zůstal jako poslední, tak se do něj vrhám se 100% nasazením nasazením!!! Houby se 10% ale 1000000% nasazením! Miliony fotek a ještě víc článků!! Zatím je tu prvý design - po návratu - jmenuje se - Do you love me? Nemusím asi překládat - je v Ps. I love tuhle věc :) Je do šedo-fialova. Z fat superskýho shootu - je dost starej , ale furt krááásnej :) Tak mládeži - hodnotit! A ještě jednou - hodnotit ! Je hoodně jednoduchej - už začnu dělat nějaký složitý ... slibuju :)

Tak změna designu

6. ledna 2008 v 17:26 | Danny
Takže jem změnil ten starej design - tenhle tu bude do tý doby , než se mi vrátí Photoshoop! Je z Christmas Caper fotek..... je to takový Mysteria a jmenuje se Dark Night Lady. Líbí se vám? Je v Pf a je na něm použita jen razítko a jeden mini Pf efekt. Jako okraje je taková textura od jardy z charmed.cz. Mě se moc líbila , tak jsem ji tam hodil. Tak pište komenty jak divý!!! A Ten SPOLUAUTOR !!! NEZAPOMENOUT A HLÁSIT SE!! Tak já běžím učit se fyziky... asi večer něco přidám ..... Zatím Bye!!!

Starý nový design

16. prosince 2007 v 21:29 | Danny
Tak zítra mám svátek ( 17.12) tak jsem si udělal radost svým oblíbeným designem z Christmas Caper! Přišel mi víc Vánoční .... tak je tu znova a bude tu do new roku...... mimoto děkuju Jitušce/Piper, která mi udělala super blendíki ke svátku - je to oje lovely darling!! A i Adélce, která mi blahopřála - I love them! Fakt moc díky - díám sem ten blendík - tak mi ho nezávidte , protože je Nejkrááásnější - od nejkrááásnější Jitušiničinky!!

Design - Your Angel

8. prosince 2007 v 15:09 | Danny
Tak tenhle design je v Ps - je jednoduchý .... ale ty phota se mi moc líbili. Jsou z Another Day. Úža film. Design je do modré a ze scény , kdy Shann zahranuje manžela před výbuchem v továrně. On tam umře... to je na tom designu smutný... se Shann to tam bouchhne , ale ona to přežije - on ne. Ty fotky byly černo-oranžové.... takže udělat z nich modrý - byl výkon. Není už tak Vánoční jako ten předtím... ale tenhle mi příjde .. takový.... já newim... líbí se mi téma toho filmu , tak možná proto se mi líbí i ten design,. Je tam použité jen překrývání a prolívání ...... pak je to spojený - fádná textura.

New design: Am I Santa Claus?

3. prosince 2007 v 23:12 | Danny
Tak je tu konečně vánoční design!! Jmenuje se : am I Santa Claus? ( Jsem Santa Claus? ) Je teda ale dělaný v Pf - opět mi nefunčí Ps. Brushe jsou od holek *KISSED* z charmed-lovely ! Design je do červeno - bílé - jako Santa Claus. V pf není moc možností na designy - ale snažil jsem se....je z fotek z Shanniné žhavé novinky - Christmas Caper!! původně měl být z prom Breaking Up with Shannen Doherty - ale to je jen 1 fotka - ... tak to šl fakt blbě .. tak jsem udělal tenhle. Jedna Shann je v bílém prostoru, který končí domečkem!! Je takoý - americko-vánoční. Tak... co .. líbí?
Name: Am I Santa Claus?
Feat: Shannen Doherty as Kate in Christmas Caper
Made by : Danpiper
Made in: Pf

Change desing- Snowly dream

17. listopadu 2007 v 15:33
Tak, ten starý design byl neunosný...byl tmavý a pesimistický, tenhle je optimistickej- alespon doufám. Je z Shannenčinýho NEJ shootu. Je to světle fialkové a bílé. Je v Ps. Vymalezl jserm new metodu prolínání, tak jsem ji tu použil. Jsou tu Charmed brushe, který jsem nastavil jako texturu, pak nějaký actions....a je desing!! Líbí se Vám?? Mě teda moc nee. Už jsem dělal i lepší, ale doufám, že to taaak strašně hrozný není. Ta plosííím , hod sem nějakej komentík!!
Name: Snowly dream
Made by: Danny
Colors: optimistic and romantic violet and snowly white
Made in: Ps 7
Look:

New design: Dark Lady

16. listopadu 2007 v 19:54 | Danny
Mám tu new design.- je sicce o den dřív, ale je tu! Je z obrázků z Christmas Caper , záhlaví je blendík DARK LADY , který tu mám taky! Je do černé a šedé....příhjde mi to jako docela dobrá combination. Jako okraje jetu textura, za kterou děkuji Jardovi z www.charmed.cz ! A co ..vám se líbí?? Příští design už mám taky hotový....ten je taky z obr. z Christmas Caper, bude už Vánoční ...bude do červeno-bílé! Dám ho sem 6.prosince!! Tak se těšte!!
Name: Dark Lady
Feat: Shannen Doherty
Made by: Danny
Made in: Pf
To date: 6.12.07

First Design: Friendly Girl

11. listopadu 2007 v 18:25 | Danny
Tak to je uplně první design tu na blogiku! Je ze super shotíku Shann. Je v Ps. Mě se docela líbí...zelená je elegantní a přitom optimistická a v kombinaci se žlotou - myslim , že samochválou zapáchám- ale asi jsem fakt nešlápnul vedle.A když je na něm Shanny- symfonie. příští design tu bude 17. 11. 07 - ten bude Mysterious a bude do černé ...s blendíkem , který je tady jako záhlaví....no ...těšte sa!!
Name: Friendly Girl
Feat: Shannen Doherty
Colors: optimistic green and sunny yellow
Made by: Danny
Made in: Ps
To date: 17.11.07
Look:
 
 

Reklama