Říjen 2008

Chci být Zoufalou manželkou!

10. října 2008 v 21:52 | Danny |  Interesting
Ano, Shannen se už v mnohých interwieves zmínila, že by si v tomto seriálu chtěla zahrát:

,,Viděla jsem všechny díly a stále je sleduji, kdybych tam hrála ušetřila bych hodně hodin, kdy prosedím u televize. Byl by to můj sen."

Režisér Zoufalých manželek se vyjádřil poněkud neurčitě:

,,Rádi bychom přivítali nové tváře - speciálně krásné černovlásky."

Takže, třeba se můžeme na shannen někdy v Zoufalých manželkách těšit.

(jestli si chcete ověřit zdroj, tak tu je originální článek - SHOWBIZspy )!!!!!!!Napadena žralokem!!!!!

4. října 2008 v 19:01 | Danny |  Interesting
Ano, Shannen Doherty byla nedávno téměř sežrána žralokem. Informoval o tom americký magazín People, tak jsem ho pro vás přeložil :)

Americká herečka Shannen Doherty( 37) měla nedávno téměř smrtelnou nehodu - byla skoro napadena žralokem. vše začalo když se se svým novým přítelem chtěla podrobit adrenalinovému sportu, a to potápění mezi žraloky. Tento sport má velice přísná pravidla a potřebuje chladnou hlavu. Jak se ukázalo, Doherty ji nemá. když se octla mezi žraloky, jeden se vymknul kontrole a nebezpečně se blížil ke shann - ta začala panikařit a snažila mu uplavat. Nebýt zásahu organizátora adrenalinu, tak mohla být herečka sežraná.
,, Jak se ke mně blížil, přestávala jsem dýchat, říká herečka, když se ten jeden dostal z klece, začalla jsem panikařit a snažit se uplavat. Nebýt pana J. Phyllipse, tak nevím, co by se stalo."


Při kopírování uveď zdroj


25. září - Shannen v Hollywoodu s přítelem

1. října 2008 v 17:49 | Danny |  Candids
První zpráva - ano, Shannen má přítele- jeden paparazzi ji právě tady chytit s tímto mužem - né na jedné akci - jsou spolu všude - na nákupech, na akcích ...prostě Shannen je konečně in love ( další info o partnerovi již brzy)


Details Magazine Photoshhot

1. října 2008 v 17:38 | Danny |  Photoshoots
Přináším nový Shannenin shoot pro magazín Details - mě se ten shoot vůbec nelíbí - Shannen je na něm vylíčenýá, jak nějaká lehká děva - ale tak třeba si najde své příznivce :(