Kdo z koho!

12. září 2008 v 19:45 | Danny |  Her Friends

Už mnoha novinářům dala už mnoha novinářům pořádně zabrat - tak tedy - kamarádky nebo nepřátelé na život a na smrt - toť vztah Shannen Doherty a Jennie Garth- tak si to zrekapitulujme: Shannen a Jennie se seznámili při natáčení seriálu Beverly Hills 90210 - ze začátku byli přitelkyně, ale později přerostla Jenniinina arogance a Shanenina trudomyslnost v pravou a nefalšovanou nenávist.
Právě kvůli tomu museli být předělané i jejich role, které byli od začátku nejlepší přítelkyně do sokyní v lásce o Luka Perryho. Ale i přesto obě byli dost důstojné , místo toho ,aby odstoupili ze seriálu. Nenávist pokračovala a k Jennie se přidal další spojenec - Tori Spellingová a Luke Perry. Tak se Shannen začala bránit - provokovale je o to víc: například před tak zvanými ,, líbacími scénami" pojídala česnek a tak dále :) Nakonec to vyvrcholilo, když se Shannen rozhodla ze seriálu odejít - její postavu ( Brendy Walsh) nechali jet studovat do dalekého města herectví a Jenniinina Kelly si užívala se seriálovým a později i životním patrnerem Lukem Perrym. Tak skončilo první kolo.
Když pak se seriál obnovoval obě dvě z toho měli tak říkajíc ,, vítr" :- pro magazín US Weekly se Jennie Garth vyjádřila: První scény jsme zvládni profesionálně. Ve vší tichosti jsme je odehráli."
Shannen řekla: Já jsem profesionál a ona taky - ale nikdy jsem neřekla, že bych ji neměla ráda."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 petra petra | 13. září 2008 v 20:09 | Reagovat

fandim shanneeeen!!

2 Alysska Alysska | Web | 14. září 2008 v 12:34 | Reagovat

V nadpisu máš chybu je to kdo s koho ne kdo z koho ale fakt!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama