Únor 2008

Photoshoot 6

12. února 2008 v 19:46 | Danny |  Photoshoots
Takže je tu můj nejoblíbenější Shoot fotek Shannen Doherty . Je z roku 1998. V tu dobu Shannen Doherty natáčela Charmed a už začínala s alkoholem.... to ale vůbec na ní není vidět , páč je stále sexy a krásná :)
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Happy birthday Adelko! Happy Name date Nika!!!!

6. února 2008 v 9:40 | Danny |  To , co se jinam nevešlo :(
Tak2 super holky slaví! Adélka z charmed-lovely narozeniny .. tedy lépe už patří mezi nás 13tiletý :) A Nikuška z loveincharmed slaví meniny!!!! Takže oboum! Hodně štěstí a zdraví!!! A hooodně lásky :) A hooodně kluků:) Tak to je asi vše... tak tu pro vás mám přáníčka :) ... klikněte si na Celý článek - a tam to máte :)

Shannen v Beverly Hils 902 10

5. února 2008 v 12:55 | Danny |  Shan v Beverly Hills 90210
Takže přidávám popis Shannen Doherty v Beverly Hils 90210. Zde Shannen hrála Brendu Walsh. Její příběh začíná tehdy , kde se Walshovi přestěhují do nového města, kde Brenda( S. Doherty) a její dvojče Brandon ( J. Priestley) musí chodit na novou střdní školu. Brenda se tam seznámí s nafoukanou Kelly ( J. Garth) a Donou ( T. Spelling) . Během studia poznává první lásku s Lukem Perry.
About Tv Show:
Beverly Hills 90210 byl populární americký seriál natáčený v letech 1990-2000. Byl stvořen dvojicí producentů - A. Spellingem a D.Strarenem Příběh vypráví o životě party mladých, většinou bohatých lidí ze známé čtvrti Los Angeles - Beverly Hils.
Shannen Doherty po 4. sezoně seriálu odchází , kvůli ( údajným) nepříznivým vztahům s ostatními herci ( viz. Jenie Garth). Později začíná dělat stejně jako v Charmed naschvály( pojídání česneku před líbacími scénami :)
V českém znění byla celkem 4x předabována - nejznámější dabérkou Brendy je Jitka Ježková
Přidává pár fotek :
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Řetězák :)

5. února 2008 v 11:28 | Danny |  To , co se jinam nevešlo :(
Takže tu mám od Leničky z piper-charmedky řetězák :) Je o zmrzlinách :) Takže , kdo bude chít , tak at si ho taky vyplní :)Máš rád/a zmrzliny ?
Jaaasně :)
A jaká je tvá oblíbená příchuť?
Miluju čokoládu... tak... jaká asi?
No to je náhoda, moje taky! :)
Náhoda je blbec drahá :)
Kdyby sis mohl/a vymyslet vlastní příchuť zmrzliny, jakou chuť by měla?
Něco praktickýho.... co takhle pozvat sourozence na zmrzku s příchutí arzeniku?
Bavi te tenhle retezak?
Alle jo... ted´ mě napadá.... co takhle si nevinně zajít k mrazáku? :p
Tak ještě pár otázek ok?
Ted budu odpovídat doslova v rodě trpném :)
Jakou příchuť zmrzliny ti nechutná ?
Asi ta arzeniková by nebyla moc vhodná :)
Tak já končím, napiš teď 6 blogů kteří to musí udělat ( pochop že tohle je řetězák, proto nepiš " Aď si to udělí kdo chce " nebo " Všechny moje SB " atd..

magic-charmed
charmed-lovely
vincensnew
lovecharmed
loveincharmed
charmed.blogBlend : Red Passion

5. února 2008 v 10:48 | Danny |  Graphic
Mám tu blend se Shannen jménem Red Passion. Mě se vůbec nelíbí - je takovej neuplnej... bez nápadu...... fakt se mi vůbec nelíbí - ale když už jsem ho madeinul..... tak ho sem teda dávám :( Je do červeno-purpurova.. nebo spíš růžova. Jsou tam nějaký brushe , razítko, překrývání a text :

Shannen v 1. sérii Charmed

4. února 2008 v 22:23 | Danny |  Shan v Charmed
Tak tu mám fotky a rozbor Shanneniny postavy v 1. sérii - Shannen hrála roli nejstarší sestry a čarodějky Prue Halliwell - celým jénem Prudance Halliwell. Jejími schopnostmi ke kterým během první séie přišla byla schopnost Telekineze - pohybování předměty pomocí očí - později pomocí rukou. Prue byla velmi zodpovědná a nenechala na své sestry dopustit. Během prvního dílu potkává svou starou lásku Andyho ( T.W. King). V pozdějších dílech se ukázalo že to spolu zase táhnou , ale Andy v posledním díle při obraně Prue a jejích sester umírá. To Prue poznamená i do dalších sérií. Prue pracuje nejdříve jako historička v muzeu , ale zdrcené mužské ego jejího nadřízeného ji donutí odejít. Tak si pak našla práci jako historička v aukční síni Buckland. To byla Prue v první sérii.

Diskuze!

4. února 2008 v 22:07 | Danny |  Jak to bylo.... diskutujte!
Diskutujte! Proč si mslíte, že Shannen odešla z Charmed/Čarodějky? Odůvodních bylo hodně : Neshody s kolegyní Alyssou Milano nebo snad Shannenina údajná arogance či se snad přikláníte k tomu, že Shannen potřebovala změnu... 3 roky v seriálu - to je už taky docela moc. Anebo... byla ještě možnost, že Shannen na zkoušky chodila opilá a pod vlivem drog? Bylo toho hodně.... ale určitě ( podle mě) to nebylo plánované - Shannen tak neuzavžřeně v seriálu zemřela.. mno.. jaký je Váš názor?
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Photoshoot 05

4. února 2008 v 21:57 | Danny |  Photoshoots
Takže ted je tu dost neznámý shoot Shan - už je opravdu dost starý a skládá se jen ze 3 fotek. Je ale alespon trochu humorný... mno... ale je povedený:) Jedna je barevná a dvě jsou asi sépie.. nebo něco tak... prostě jsou odbarvený ... tak , už vám je ukážu:
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Photoshoot 04

4. února 2008 v 21:53 | Danny |  Photoshoots
Takže tu mám snad nejznámější Shannenčin shoot. Jdsou tam opravdu ty nejlepší fotky , které zná snad každý ( kdo nezná at´ se jukne na logo - ta velká černobílá). Ty v modrým jsou excelentní - ty v černým - gradiozní a ta v béžovým - vrchol vrcholu :) Pak je tam ta černobílá - a ta je opravdu dost dobrá ! Tady je celkem 7 foteček.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Photoshoot 03

4. února 2008 v 21:47 | Danny |  Photoshoots
Takže je tu muj nej shootík Shan. Je takovej alá Pepek námořník :) Shannen tam vypadá mnohem mladší než je a bílá ji tam sedí - stejně jako modrá :) Jedna fotka z ohoto shootu je použita na layi. Fotek je tu celkem 5. Jsou nadmíru vydařené - takže - jukněte se !
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Photoshoot 02

4. února 2008 v 21:43 | Danny |  Photoshoots
Takže druhý shoot je podle fotografa do tří barev - černá jako smrt , bílá - nevinnost , červená - zrada. Mě se ten shoot moc nelíbí - je takový až moc studiový a Shannenka už má mnohé lepší shooty fotek:) Fotek je tu 6 - 2 v černém , 2- v bílém a 2 v červeném. Takže si ho užijte... a napište názora :)
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Photoshoot 01

4. února 2008 v 21:37 | Danny |  Photoshoots
Mám tu for you Photoshoot- bohužel neznám fotografa - ale to není podstatné. Shannen v tomhle Shootu je uvolněná a taková naladěná. Je to takový letní shoot. Pozovala i u sebe na zahradě a v bytě :) Pak jsou 2 fotky z její terasy a 3 od moře..... takže jukněte se na ně
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

New design Angel of Beauty

1. února 2008 v 20:50 | Danny |  Design
Tak je tu new design - Angel of Beauty ( Krásčin anděl) . Je v Ps. Je to takový strange. Já jsem se nejdřív radil s Míšou z charmed.blog.cz ... a ta mi radila červeno-černou.... já to zkusil --....... a výsledek - totální karambol.... tak jsme se radili dál... a pak jsem ani newim jak upatlal toto ....a docko dobrý ne? Je tam použit Kruhovej efekt , kterej jsem si zamiloval na jednom blendu Alyssky a v kombinaci s barevným přechodem a odbarvením - dobrá volba ne? Jinak nemám žádný brushe :( Tak mam krizi... a ted už info o designu:
Name: Angel of Beauty ( Krásčin anděl)
Feat: Shannen Doherty
Made by : FDanny
Colors: white, violet and blue with gray
Made in : Ps 7
Look:

2. Contest

1. února 2008 v 13:32 | Danny |  Contests
Mám tu po měsíci druhou Contest! Bude zaměřena na Shannen a seriály Beverly Hils 902 10 a Charmed ( Čarodějky). Odpovědi , když nebudete vědět najdete je v předchozích článcích. Takže ještě nutno zdůraznit, že beru první 4 lidi :) Ceny pro 1. místo jsou - DIPLOM a SUPPORT. Pro 2. místo - DIPLOM a BUTTON . A pro třetí už jen DIPLOM ... takže - 3.......2......1 .... DO TOHO!!!
1. Dopln: ....... Maria Doherty
a) Shannen
b) Shennen
3) Shaennen
2. Jména 2 kolegyn z Beverly Hils 902 10 -
a) Holly Valance a Andrea Bowen
b) Rose McGowan a Elise McRyan
c) Tori Spelling a Jenie Garth
3. Jméno postavy , kterou Doherty v Beverly Hils ztvárnila -
a) Kelly
b) Andrea
c) Brenda
4.Jakými schopnostmi byla obdařena jako Prue v Charmed -
a) zastavení času a exploze
b) přenášení a smíšená telekineze
c) telekineze a astrální projekce
5. Kolik sérií v Charmed vydržela -
a) 4.
b) do kone seriálu
c) 3.