Leden 2008

Graphic - ale bez Shan xxx

31. ledna 2008 v 23:09 | Danny |  To , co se jinam nevešlo :(
Ahojda! Mám tu něco, co OPRAVDU k Shannen patří jen nepatrně - blend s Nicole Kidman. Vůbec jsem ho sem nechtěl dávat, ale je to new technika v s a new brushe a new actions a new blend. Tak jsem se chtěl pochlubit :( Ale jak ted hledám souvislost - hráli spoluu ! Shan a Nicole spolu hráli ... sice jednou jedinkrát. Info o tom filmu přidám někdy jindy:( Tak já Vám ukážu ten blend - nic závratnýho - jen new technika a brushe:

Shan na DVD Beverly Hils

31. ledna 2008 v 15:05 | Danny |  Věci se Shanny
Tak Shannen je už na DVD Beverly Hils 4. série. Mě se ten obal osobně líbí , je takový colorfull. Na obalu je Shannen, Jenie Garth, Tori Spelling a další......... :) Ten obal je opravdu moc povedený. Tohle DVD lze koupit na zahraničních internetových prodejnách , možná dorazí i do Cz - ale moc procent tomu nedávám :( Mno nic, tak dávám sem toho obala .... tak napište , jak se líbí :

Shannen na The Graham Norton Effect v roce 2004

29. ledna 2008 v 16:28 | Danny |  Events
Ahojda :) Tak Shannen byla v roce 2004 v nějaké Talk-Show, kde klado dotazy diváci :) Zřejmě tam muselo být pěkně vtipno, když se Shannen skoro na každý Photo ksichtí a řebí :) Jinak jí to tam strááášnš sluší :) Vypadá uvolněně a svááá :) K fotkám udělám brzejc blenda :)
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

100% nasazení a new design

27. ledna 2008 v 19:01 | Danny |  Design
Ahoj! Tak jelikož mi tento blog zůstal jako poslední, tak se do něj vrhám se 100% nasazením nasazením!!! Houby se 10% ale 1000000% nasazením! Miliony fotek a ještě víc článků!! Zatím je tu prvý design - po návratu - jmenuje se - Do you love me? Nemusím asi překládat - je v Ps. I love tuhle věc :) Je do šedo-fialova. Z fat superskýho shootu - je dost starej , ale furt krááásnej :) Tak mládeži - hodnotit! A ještě jednou - hodnotit ! Je hoodně jednoduchej - už začnu dělat nějaký složitý ... slibuju :)

Tak změna designu

6. ledna 2008 v 17:26 | Danny |  Design
Takže jem změnil ten starej design - tenhle tu bude do tý doby , než se mi vrátí Photoshoop! Je z Christmas Caper fotek..... je to takový Mysteria a jmenuje se Dark Night Lady. Líbí se vám? Je v Pf a je na něm použita jen razítko a jeden mini Pf efekt. Jako okraje je taková textura od jardy z charmed.cz. Mě se moc líbila , tak jsem ji tam hodil. Tak pište komenty jak divý!!! A Ten SPOLUAUTOR !!! NEZAPOMENOUT A HLÁSIT SE!! Tak já běžím učit se fyziky... asi večer něco přidám ..... Zatím Bye!!!

Ahoj!

6. ledna 2008 v 17:15 | Danny |  News
Hoooj! Konečně jdou přidávát články!!! Hip Hip Hurááá!!!! Tak ted´ mám Pc v opravě i s Ps ..... takže s new designem a new aktuálkama to nevypadá moc dobře. Mno... ale určo se sem naplno vracím , pln elánu a chuti do práce!!! Ježto ale mám ještě druhý blog ( halliwel-sisters ) tak sháním spoluautora!!! Bly bych strááášně rád třeba za Martina , který umí hledat fotečky z akcí, což je tu velkým nedostatkem. Ale kdokoli se hlašte!! Ikdyž ten Martin ... to by bylo... mnoo... ale už mlčím. Pak teda už vím z jakých fotek bude new esign... jen si musím počkat než se mi vrátí Ps. Bude asi do zelena ... nebo do jaký barvy by se Vám líbil? Jinak mě strááááášně těší návštěvnost!! Dne tu bylo jen 5 lidí ( STYD´TE SE) ale včera zase tu bylo 180 lidí!!! Což mě moc těší!! Ale těch 5 lidí dnes!!!!! Mno....zatím sem dám nějakej starší design ......protože tenhle Vánoční už mi nějak leze krkem...Mno...tak já jsem hodím nějakýho designču a pak možná přihodím článka :)