Prosinec 2007

Dárečky!!!!!!

24. prosince 2007 v 12:37 | Danny |  Graphic
Takže tu byl Ježíšek!!!!!!Je tu dohromady 6 dárků... z čehož 1 je zvláštní... nebo není zvláštní - spíš vetšina lidí se ptá - Proč tu je? Protože Vánoce - jsou časy i smíření... proto se ptám: Odpustíš mi a příjmeš to na usmířenou?

A ted už dárky!

Martinovi:
blend-for-martin.jpg picture by danielprue

Jenny / Alyssa
-jenny.jpg picture by danielprue

Terezka
alyss-terka.jpg picture by danielprue
Jituška
blend-for-jita.jpg picture by danielprue
Adélka
adik-paige.jpg picture by danielprue
Alysska
alysska.jpg picture by danielprue
a ted ... Piper Halliwell Wyatt alias Holly Marie combs Donoho - Magdě :
magda.jpg picture by danielprue


Starý nový design

16. prosince 2007 v 21:29 | Danny |  Design
Tak zítra mám svátek ( 17.12) tak jsem si udělal radost svým oblíbeným designem z Christmas Caper! Přišel mi víc Vánoční .... tak je tu znova a bude tu do new roku...... mimoto děkuju Jitušce/Piper, která mi udělala super blendíki ke svátku - je to oje lovely darling!! A i Adélce, která mi blahopřála - I love them! Fakt moc díky - díám sem ten blendík - tak mi ho nezávidte , protože je Nejkrááásnější - od nejkrááásnější Jitušiničinky!!

Shann v Summer Television Critics Press Tour

14. prosince 2007 v 15:36 | Danny |  Events
Takže Shann byla v roce 2006 na akci Summer Television Critics Press Tour. Slušelo jí to , ale asi zapoměla dát si na sebe make-up... má tam strašný vrásky!! Není se ale asi čemu divit, když brala drogy.... Mno, ale oblečení má skvělý, stejně jako vlasy - kočka je ta naše Shannenka. Udělal jsem Vám k té akci blend.....
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Tady poslední část zakázek : Honey , Ppiper-Holly

14. prosince 2007 v 13:36 | Danny |  Order graphic
Tak poslední část zakázek - záhlaví pro Honey a icq ikonka pro Ppiper-Holly. Záhlaví je s Fergie a ikonka s Ashley!!!

Layot pro Nikušku!!

14. prosince 2007 v 13:32 | Danny |  Order graphic
Tak tu mám layotek pro Nikušku!!! Je teda z HSM ..... je takovej.... mno, vyřádil jsem se na něm! Je optimistic!!!, tak doufám , že se bude líbit!! Je s Vanessou , Zacem Ashley a všema dalšíma!! Je to takovej ... hatla-matla - ale působí pozitivně , tak doufám , že to nebude tak BAD .......

Vyřízené zakázky pro : Alyssku , Ppiper-Holly a Mashi

14. prosince 2007 v 11:49 | Danny |  Order graphic
Mám pro vás první část ze zakázek! Druhou část pro Niku ( super holka), Honey ( jak by smet) a ikonku se Sharpey pro Ppiper- Holly. Tak a ted už ta má tvorba! Dal jsem si záležet.... tak uvidíme.... je tu tedy blend s Vanessou , ikonka se Shannenkou a ikonka s Charmed do Vánočního času.... Já už to nebudu napínat... jukněte se !

Blend pro Niku

9. prosince 2007 v 15:08 | Danny |  Order graphic
Tak je tu vyřízko zakajda pro Nikču - super graphičku. mno... Já byl úúúplně bez nápadu.... tak je to takový - suchý a zelený.... fakt - DĚS. Nikuško promin , jestli se ti to nebude líbit. Je to v Ps. Je to fakt HORRIBLE hrášková - zelená.....Mno... fotky jsou z dílu 5x23 - doufám, že tam má Phoebe dostačně dlouhý vlasy. Teda fakt obracim očima - br...... Ty mi uděláš takový mistrovský dílo - a já tohle ....... stydim se.......

Vyřízená zakázka pro Paige1-charmed

9. prosince 2007 v 12:55 | Danny
Ahoj!Tak tady je první vyřízzená zakázka - je pro paige1-charmed . Má super blogís!! Se kterým si rád spřátelím!! Podle přezdívky soudím, že nej charmedkou je zřejmě Paige. Tak i Support je s paige - líbí? Je v ps a v Pf. Takovej kombinovanej....... Doufám , že se paige1 bude líbit a že se za něj nebude stydět!!!!! Kdyby se ji nelíbil , tak at písne - uděláme NEW, ju?

Orders

8. prosince 2007 v 15:17 | Danny |  Order graphic
Tak to je new rubrika ... tady si můžete objednat grafiku. Nemusí být jen se shan. Může být třeba s Charmed.... nebo HSM. Rád zkusim něco bez Shann. Grafiku dělám já.... někdy v Ps ( když není rozbitej) nebo v Pf.. Jinak si můžete objednat i layoty .....ale nenakodované ... ty ještě neumím.... škoda....nebo .... nebo toto:
blend
wall
logo ( záhlaví)
design
avatar
banner
ikonka
support

Design - Your Angel

8. prosince 2007 v 15:09 | Danny |  Design
Tak tenhle design je v Ps - je jednoduchý .... ale ty phota se mi moc líbili. Jsou z Another Day. Úža film. Design je do modré a ze scény , kdy Shann zahranuje manžela před výbuchem v továrně. On tam umře... to je na tom designu smutný... se Shann to tam bouchhne , ale ona to přežije - on ne. Ty fotky byly černo-oranžové.... takže udělat z nich modrý - byl výkon. Není už tak Vánoční jako ten předtím... ale tenhle mi příjde .. takový.... já newim... líbí se mi téma toho filmu , tak možná proto se mi líbí i ten design,. Je tam použité jen překrývání a prolívání ...... pak je to spojený - fádná textura.

CHRISTMAS CAPER

8. prosince 2007 v 10:41 | Danny |  Christmas caper
Mám tu tu NEJ věc pod sluncem!!!!!! Celý film hristmas Caper!!!!!!!! Ano, celý film!!!!! Ten skvělej se Shannen Doherty!! Já se na něj díval včera do noci. A na youtube do rána - youtube.com to rozčlenil na moc částí... tak prosím Vás .... nekopírujte ho!! Ju? Už jsem našel i svou graphic na jiných blocích, kde ji vydávali za svou...... je to smutný..... Mno... ale po kliku na elý článek se vám zobrazí filmík ( je v Aj) samozřejmě.

Blendík for me - nice

7. prosince 2007 v 23:29 | Danny
Na objednávku u graphic qween Niky jsem chtěl blend - mno - děs!! To není blend - TO JE MISTROVSKÉ DÍLO!!!! Ale to jako je pravda!!A o tom to je!!! Je oprpovdu... mno... : krááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá snejjj - soo much. Takovej si snad ani nezasloužím!!!!!!!!!!!

Shann na Women's Wear Daily White Hot Diamonds Pre-Oscar Party

7. prosince 2007 v 23:21 | Danny |  Events
Takže vážení - hotový zázrak - Shann má na sobě bílou!! ano , v roce 2002 byla na Women's Wear Daily White Hot Diamonds Pre-Oscar Party - uffff- to je název ... a moc ji to tam slušelo!! - příjde mi mladší a uvolněná!!! Je tu fakt sexy!!!! Mno... a ak jsem Vám k tomu madeinul blendík ..... je v pf.... Sehnal jsem super brush - tak tam je - jinak tam jsou efektíky.... a nic těžkýho..... taková patlanice- pak tu mám druhou verzi - ta je podobná - taky v Pf...jinak fota jsou z Martinova blogu - tak díky
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Shannen na nějaké Oscar Party

7. prosince 2007 v 17:30 | Danny |  Events
Shannenička byla před lety na WB akci .. nebo nějaký Oscarce.....fakt newim název akce.... ale Shanny to tam moc sluší - šla samozřejmě v černém.... jinoubarvu, fakt snad ani nenosí..ale černá jí sluší - na těhlech fotkách je vysmátá , krásná a úúúúúžasná - pravá Shan. Tak jsem k těm fotkám udělal blend .... je černý , je v Pf - je tam odstraněný šum , odbarvený barvy a stejnej brush jako je na designu . fotky se pak zobrazí klikem na celý článek.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

New design: Am I Santa Claus?

3. prosince 2007 v 23:12 | Danny |  Design
Tak je tu konečně vánoční design!! Jmenuje se : am I Santa Claus? ( Jsem Santa Claus? ) Je teda ale dělaný v Pf - opět mi nefunčí Ps. Brushe jsou od holek *KISSED* z charmed-lovely ! Design je do červeno - bílé - jako Santa Claus. V pf není moc možností na designy - ale snažil jsem se....je z fotek z Shanniné žhavé novinky - Christmas Caper!! původně měl být z prom Breaking Up with Shannen Doherty - ale to je jen 1 fotka - ... tak to šl fakt blbě .. tak jsem udělal tenhle. Jedna Shann je v bílém prostoru, který končí domečkem!! Je takoý - americko-vánoční. Tak... co .. líbí?
Name: Am I Santa Claus?
Feat: Shannen Doherty as Kate in Christmas Caper
Made by : Danpiper
Made in: Pf

Pls. Hlasujte!!

3. prosince 2007 v 21:24 | Danny
prosíím! Pokud se Vám tu líbí , tak pls. hlasujte pro mě tady!!! Klikni a hlasuj!!! Já pro každýho vždycky hlasuju... tak doufám , že mi to alespon někdovrátí....Aby jste měli motivaci, tak jsem dávám prosíícího andíka Shanny
http://www.antoniogenna.net/streghe/immagini/sdoherty/sd23.jpg

Jak to vypadá v Breaking Up with Shannen Doherty

3. prosince 2007 v 21:08 | Danny |  breaking
Salut!!Tak vám přináším kousek z dílu Reality Show Shannen Doherty Beaking Up with Shannen doherty! Je to o rouzchodech.. každopádně , článek o této show už tu dávno je..... Jinak Shanny tu vypadá fakt briliantně.....Je tam uvolněná a vyřehněná!! Fat suiperková!! Jinak vás už brzo čeká New desigtn!!! Ale ted už video:

New graphic!

1. prosince 2007 v 13:29 | Danny |  Graphic
Tak jsem si blendoval...v Ps !! Díky bohu už je zase funkční....A při tý příležitosti jsem přidávám 3 blendy : Jeden se Shann v Charmedkách a druhej a třetí se Shanneninou kamarádkou Lyssou Milano. Všechny jsou do takový divný fialový.... Tak jak se vám líbí? Byly jednoduchý... ale jak stále říkám - v jednoduchosti je krása... newim jestli v blendech... to posudte sami ... Blendy se vám objeví při kliknutí na ,, Celý článek''