Listopad 2007

7 NEJ lidí na webu

28. listopadu 2007 v 20:27 | Danny |  News
Tak ted se opčím po asi 10 blocích na kterých jsem to dnes viděl tak... bez okeců:

1. - Jituška/Piper , Adík/Paige a my love Terezka/phoebe
čupr holčiny , čupr dabérky a ještě čuprovějš grafičky a partačky!!
2.- Martin
Super kluk je s ním sranda - je super
3. - Jarda
Kluk , kterej ti pomůže
4.- Alysska
Holka, která ti vždy řekne pravdu - je někdy trochu hudrnice bláznivá..... ale je s ní prča , pomůže ti ......
5.- Honey
- My love * KISSED*
6. Pája
- dobrá dabérka... je vůdčí typ - inu jako já....
7. Vikino
:) :)

Bonjour ! Ciao .... or Hello?

28. listopadu 2007 v 16:54 | Danny ( boy whitch love |  Interesting
Víte , že Shannen umí plynule mluvit překvapivě rodnou angličtinou či snad španělštinou nebo ( my favourite) francouštinou! Shannen je prý v Paříži pečená vařená a v Madridu , jak by smetl. Avšak u ní vítězí Paříž , kam jezdí za svou dlouholetou kamarádkou Emmanuelle Béart , která s Shanny studovala v Americe. Sama o Paříři říká: Romantika- klid a sýry! Takhle Shanny charakterizovala Paříž.... Tak je vidět , že Shanny opravdu není žádná hloupá spepka , ale študentka! Oproti ( doufám, že se fanynky neurazí) Rose Mcgowan , která dokáže říct , že Čína je v Evropě......
Přidávám photo E. Béart:
Obrázek “http://pages.globetrotter.net/r2d2/nellyetm.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Et avec ça... de Shanny

27. listopadu 2007 v 16:47 | Danny |  Interesting
Tak tady je v překladu : A co ještě ...o Shanny !! Tak tu pro vás mám pár zajímavostí o Shanny ....... Tak doufám , že Vás malinko překvápnu... já jsem to hledal na plllno blocích, na francouzký stránce o Shany a na stránce Breaking Up with Shannen Doherty.... Tak pls .. hodte sem komík... pak to není žádný labůžo... bez komíků.......
Co možná newíte o Shann?
- pozovala pro časopis Playboy
- pár dílů čarodějek režírovala
- ve filmu Jiný den si zahrála s Julianem Mcmahonem,se kterým prožila krátký románek
- otec je bankéř,matka vlastní kosmetický salon
- má o 4 roky staršího bratra Seana

Fexcuse

27. listopadu 2007 v 16:31 | Danny |  News
Jak možná někdo, kdo se učí francouky pochopil, že název článku je OMLUVA. A to z toho důvodu, že hold poslední dobou se mi nechtělo přidávat... nebylo nic new o Shanny a hlavně ani nálada .... tak ted se vracím s tím, že něco přidám..... ale nic velkýho....mno.. a ještě little info.... Chcete tu rubriku ORDERS , tahle rubrika je objednávací... můžete si objednat design, blend nebo avatárek.. supportek či něco tak.... Mno... tak já jdu najít něco o Shanny ... možná sem dám ještě nějakou graphic ....
Tak zatím! Ou revoir!!
Danny

Spřátelený blogís

18. listopadu 2007 v 20:28 | Danny |  News
Ano!! Je holčiny, která má taky ráda Prue/Shanny. Je o Charmedkách - stojí to za to , se tam juknout!! Mě se tam mooooooc líbí!! A je to tady!

Shann v musicalu

18. listopadu 2007 v 20:22 | Danny |  Shannen
Asi všichni znáte už docela starý musical - Les Miserables (v překladu Bídníci)!Tak tento musical se začal obnovovat a v roly Fantine (prostitutky) jsou obsazené Shannen Doherty a Rose McGowan!Není skvělí,že jsou tyhle holčiny někde spolu?:-)Mno děj se odehrává v tom,že prostitutka Fantine nechá své dítě v hostitnci a chce na něj vydělávat peníze.Nejprve prodá svůj přívěšek a poté své vlasy....
Jenom doufáme,že se holčiny nebudou muset ostříhat!!!
Mno déle hrají : Ellen Paige , Colm Wikinson , Philip Quast a Jenny Galloway
Tento určo mocky super,ale ještě se připravuje,plánuje se (s new obsazením) na léto 2008 v Americe:-)
Tady máte logo obalu na DVD :
článek jsme plodili s Adíkem z charmed-lovely

Diplomy

17. listopadu 2007 v 20:07 | Danny |  Contests
Tak , kvuli tomu, že mi OPĚT nejde Ps, jsem se nechtěl patlat v Photofilteru s ikonkama a blendama....takže jsou tu jen diplomy....Ale myslím, že jsou Ok. Jsou Vánoční!! Tak a jsou pro Martina , Charmed-lovely a Mashi. Doufám , že se líbí!!!Je to udělaný razítkem a k tomu jsem přidal Brushe v Pf!! líbí?

1. Contest

17. listopadu 2007 v 16:48 Contests
Tak tu je první Contest , tedy Bleskovka!! Kdo vyhraje dostane diplom Pouze však první 3místa . Tak , kdo by to byl řekl , ale Bleskajda bude o Shanny! Tak ....připraveni?? Začínáme:
1. Dopln: Shannen ..... Doherty
2. Vyjmenuj 3. seriály , kde Shann hraje
3. 2 přítelkyně Shann
4.Jméno producenta, který Shann obsazoval Shann do každého projektu: AAron ........
5. Koho chceš na diplom?
6.Dáš si na blog nějaký z těchto supportů?

Supportek - od mé NEJ Jitušky

17. listopadu 2007 v 16:18 Graphic
Ano je tu support od naší NEEEEJ friend Jituš - Thanxuju ti !! Je překrásný ...to se to nějakejm blogům závidí , jaký mají super supportky!! Že jo?? A když to někdo umí s graphic, jako Jituš- to se EXTRA závidí.

Shannen na nově

17. listopadu 2007 v 16:08 | Danny |  Tv Shows
Ano!! Čtete správně Shannen doherty je vždy od 13:45 na Nově v seriálu North Shore! Na pár dílů jsem se juknul a jak to vypadá , tak shanny nebude moc kladná postava. Její seriálové jméno je Alex, tedy Alexandra Hudson .Vypadá to, že to bude nějaká taková trochu mrcha, která je na prachy a je pořádně vypočítavá. Shanny se nám tu objeví v 11 epizodách. Seriál je točen 2004 , ke je Shann 34 let. Vypadá tu perfektně, až na to , že ji teda vybrali strááášnou dabérku- nedá se poslouchat- brrrr. Nejlíp snad Shanny dabovala Bára Munzarová v 1.řadě čarodějek. Tak, ale i přesto se na 11 epizod North Shore dívejte!!!
Tady mám fotečku:
Shannen Doherty

Banner k designu Snowly Dream

17. listopadu 2007 v 15:41 News
Tak, když si s tímto blogem, někdo bude chtít spřátelit - jednoduše si to dejte na blog! Já budu jen rád! Stačí to jen označit a pak zkopírovat na svůj blog!! Je to jednoduchý , až to bolí! Tak doufám, že alespon , pár blogísků si tam dá tenhle banner!! Předem díky!!!

Change desing- Snowly dream

17. listopadu 2007 v 15:33 Design
Tak, ten starý design byl neunosný...byl tmavý a pesimistický, tenhle je optimistickej- alespon doufám. Je z Shannenčinýho NEJ shootu. Je to světle fialkové a bílé. Je v Ps. Vymalezl jserm new metodu prolínání, tak jsem ji tu použil. Jsou tu Charmed brushe, který jsem nastavil jako texturu, pak nějaký actions....a je desing!! Líbí se Vám?? Mě teda moc nee. Už jsem dělal i lepší, ale doufám, že to taaak strašně hrozný není. Ta plosííím , hod sem nějakej komentík!!
Name: Snowly dream
Made by: Danny
Colors: optimistic and romantic violet and snowly white
Made in: Ps 7
Look:

Support- charmed lovely

16. listopadu 2007 v 20:10 | Danny |  News
Tak já si tu supportuju mé NEJ holky Jituš , Terku a Adu!! A taky jejich blogís o CHARMED , kde Shann taky hrála

Support

16. listopadu 2007 v 20:06 | Danny |  Graphic
Jestli nás chcete podpořit...tak soi pls. tpoto dejrte na blog!! je to jen provizorní , až Jituš vytvoří lepší support , tak ho sem dám!! Tenhle je k designu DARK LADY...je taky jako design do černa.....líbí?


New design: Dark Lady

16. listopadu 2007 v 19:54 | Danny |  Design
Mám tu new design.- je sicce o den dřív, ale je tu! Je z obrázků z Christmas Caper , záhlaví je blendík DARK LADY , který tu mám taky! Je do černé a šedé....příhjde mi to jako docela dobrá combination. Jako okraje jetu textura, za kterou děkuji Jardovi z www.charmed.cz ! A co ..vám se líbí?? Příští design už mám taky hotový....ten je taky z obr. z Christmas Caper, bude už Vánoční ...bude do červeno-bílé! Dám ho sem 6.prosince!! Tak se těšte!!
Name: Dark Lady
Feat: Shannen Doherty
Made by: Danny
Made in: Pf
To date: 6.12.07

Pro mou love Rézi!!

15. listopadu 2007 v 20:50 | Danny |  News
Dne 15.11. mé svátek má NEJ Phoebe v dabingách , má NEJ kamarádka na netíku, má opora, má poradkyně, má optimistka, má láska- má láska Terezka. Chci ji dát něco k narozkám... nic moc mě nenapadůo- možná tak blendík.....BLENDÍK z prom její NEJ série - 7.série - za to , jak je sladká a skvělá- taak je růžovej....za to , jak je nááádherná , tak tam má alyssku , za to jak je SUPER SUPER SUPER SUPER - tak ji máme všechny děti z netíku rádi!! ...I love her - so much. Je fakt suprko!! Kolikrát mi pomohla a kolikrát vím, že ji můžu cokoliv říct- díky Teri....A štastné narozky - lepší než ty 100. Colovy.

First Design: Friendly Girl

11. listopadu 2007 v 18:25 | Danny |  Design
Tak to je uplně první design tu na blogiku! Je ze super shotíku Shann. Je v Ps. Mě se docela líbí...zelená je elegantní a přitom optimistická a v kombinaci se žlotou - myslim , že samochválou zapáchám- ale asi jsem fakt nešlápnul vedle.A když je na něm Shanny- symfonie. příští design tu bude 17. 11. 07 - ten bude Mysterious a bude do černé ...s blendíkem , který je tady jako záhlaví....no ...těšte sa!!
Name: Friendly Girl
Feat: Shannen Doherty
Colors: optimistic green and sunny yellow
Made by: Danny
Made in: Ps
To date: 17.11.07
Look:

Shannen v Extra

11. listopadu 2007 v 18:01 | Danny |  Media
Ano!! Už je to asi 2 roky , co byla naše Shannen v českém tevizním a bulvárním magazínu, kde vypráví oí její Show Btreaking up with Shannen Doherty! Vypráví tam o tom , jak se z neposedné záškodnice stala vzorová hvězda! Ovšem k Shanny tam nepřistpují moc přívětivě.....

Můj blend- Dark Lady

11. listopadu 2007 v 13:37 | Danny |  Graphic
Mám tu blendík z filmu Christmas Caper! Je z nějakých temných fotek, je dělaný v Photofilteru: je tam textura, razítkem spojené obrázky a pár efektíků!! Blend , protože je temný , takový hold mysterious , se jmenuje Dark lady - pro antiangličtináře - Temná žena. Myslím , že to k tomu blendíku docela sedne....a Vám se líbí? Napište komentík! :)

Shannenina Tv- Breaking up with Shannen Doherty

11. listopadu 2007 v 12:44 | Danny |  breaking
Shanne má v merice elmi úspěšnou SHOW vysílanou vždy v úterý jmenuje se Breaking Up with Shannen Doherty! Show je o rozchodech...Shanny pomáhá lidem překonat jejich smutek a někdy je dát opět dohromady!Tady je logo této show :

Breaking Up With Shannen Doherty

A tu je pár obrázků o této show: